Notebook Tamiri

Notebook Bakım ve Onarım Servisi

Notebook Tamiri ve onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kuruma ve son kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

Laptop tamiri ve Notebook teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı notebooklarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Buna ek olarak notebooklarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlarda da destek vermektedir.

Ücretsiz laptop arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre değişmektedir.

İstanbul'da Notebook Servisi, ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan Mars Bilişim Teknolojileri, istanbul dışı müşterilerinede hizmet vermektedir. arızalı cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilirsiniz.

Mars Bilişim Teknolojileri olarak marka ve model farketmeksizin adresinizden teslim alıp, hızlı ve güvenilir şekilde bakım ve onarım sorunlarınızı çözüyor, yine adresinize teslim ediyoruz.