Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Bakım ve Onarımı

Bilgisayar Bakım ve Onarım Teknik Servis

Eski bilgisayar yoktur, bakımsız ve tamir gerektiren bilgisayar vardır! Her anlamda yenilikçi ve çözüm odaklı çalışma prensibimiz ile her marka ve model bilgisayarınızın bakım ve onarım hizmeti sağlanmaktadır.

Devamını oku
Notebook Tamiri

Notebook Bakım ve Onarımı

Notebook Bakım ve Onarım Teknik Servisi

Notebook tamiri, notebook yedek parça satışı, endüstriyel bilgisayarların tamir ve bakımı alanlarında teknik servis hizmet vermektedir. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model notebook cihazlarınızın bileşen seviyesinde bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Devamını oku
Apple Servisi

Apple Bakım ve Onarım

Apple Bilgisayar Bakım Onarım ve Teknik Servisi

Apple Marka Macbook Air, Macbook Pro ve iMac cihazlarınızın bakım ve onarımı yapılır. Size yardımcı olmak için buradayız. Orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır. Sorununuz ne olursa olsun, ürününüzü düzgün çalışır şekilde teslim alırsınız.

Devamını oku
iPad ve Tablet Tamiri

iPad ve Tablet Bakım ve Onarımı

iPad ve Tablet Bakım Onarım ve Teknik Servisi

Günümüzün en popüler elektronik aletleri arasında bulunan ve artık yavaş yavaş PC ve laptopların yerini almaya başlayan iPad ve tabletler, hiç beklemediğiniz anlarda ve genellikle önemli zamanlarda arızalanarak sizin için ciddi problemlere sebep olabilir.

Devamını oku
Fax ve Yazıcı Tamiri

Fax ve Yazıcı Bakım ve Onarımı

Fax ve Yazıcı Bakım ve Onarım Teknik Servisi

Hp, Canon, Epson, Samsung, Lexmark başta olmak üzere ofisinizde ve evinizde kullanmakta olduğunuz tüm yazıcıların hızlı ve güveniliri bir şekilde bakım ve onarımını yapmaktayız.

Devamını oku
Her Marka ve Model

Toner ve Kartuş Satışı

Her Marka ve Model Toner ve Kartuş Satışı

Yazıcınızın markasının hiçbir önemi yok! Tüm yazıcılar Toner ve Kartuş satışımız vardır. En hızlı ve kaliteli hizmet için hemen bizi arayabilirisiniz. Sizler için en kısa sürede toner yada kartuşunuzu ister adresinizden bizler alıp değiştirebiliriz istersenizde sizler getirerek değiştirebilirsiniz.

Devamını oku
Güvenlik Sistemleri

Ev ve İşyeri Güvenliği

Ev ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri Bakım Onarım ve Kurulum Teknik Servisi

Güvenliğinizi sağlamak amaçlı geliştirilmiş teknolojik ürünlerle hem evinizi hem de iş yerinizi başarıyla koruyabilirsiniz. Alarm sistemleri belirli koşullar oluştuğunda otomatik olarak devreye girer ve sizi uyarır.

Devamını oku
Network Yapılandırma

Ağ ve İnternet Yapılandırma

blank

İnternet bağlantısında gerekli olan sistemin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için, ağ yapılandırması en önemli detaydır. Ağın en iyi şekilde kullanılması için, modemin kurulumunun iyi bir şekilde yapılması, aynı zamanda teknik detayların adapte edilmesi oldukça önemlidir.

Devamını oku
Antivirüs ve İnternet Güvenliği

Bilgisayar ve Ağ Koruma

Ağ ve İnternet Yapılandırma

“Antivirus” ve “Internet Security”, kullanıcıyı engelleyerek ve kaldırarak kötü amaçlı programlardan koruyan yazılımdır. Aralarında bazı benzerlikler ve farklılıklar var. En büyük farklardan biri, Antivirus’ün bilgisayarı virüslerden koruduğu, Internet Security’nin ise casus yazılımlara, virüslere, kimlik avına, spam ve e-posta eklerine karşı koruma sağlamasıdır.

Devamını oku